Ako si vybrať človeka pre tvorbu web stránky

By jún 23, 2017Návody
Ako si vybrať človeka na tvorbu web stránky

SEO Optimalizácia nie je len o budovaní spätných odkazov a analýze kľúčových slov. Aby ste mali dobré SEO výsledky musíte mať aj dobrú web stránku. 

Dobrý web je základ

Môžeme spraviť stovky dobrých a kvalitných spätných odkazov. Môžeme optimalizovať kľúčové slová a písať kvalitný a jedinečný obsah na stránku do nekonečna. Všetko sa stavia aj padá na jednom bode. Týmto bodom je vaša webová stránka.

Nezanedbávajte to

Webovú stránku treba brať ako základy na stavbe. Ak ich postavíte zle, celá stavba sa vám môže zrútiť. Márne budeme riešiť nejakú SEO Optimalizáciu ak vaša webová stránka stojí za nič.

Rýchla, responzívna s SSL certifikátom

Mať rýchly web, ktorý sa vám automatický upraví podľa rozlíšenia vášho zariadenia a mať na ňom SSL certifikát je teraz úplne samozrejme a ak toto váš web nesplňuje, škodíte sami sebe a vášmu podnikaniu.

Zvoľte kvalitu

Dávať na starosti vašu webovú stránku začínajúcim freelancerom, aby ste niečo ušetrili nie je najlepší nápad. Radšej si niečo priplatte aby ste to potom neskôr neľutovali.

Dbajte na User Experience

Najnovší trend v oblastí SEO Optimalizácie je dbať aj na skúsenosť návštevníka. Mať prívetivú stránku aby sa vo vašom webe návštevník zorientoval je priam kritické. Kedže Google dáva aj dôraz na to koľko sa návštevník na vašom webe zdržal a čo robil.

Problém si vybrať

Nadpisy ako rýchla tvorba web stránok, tvorba internetových stránok a tvorba e-shopov sa na vás vrhajú z každej strany. V takomto prostredí je často krát si problém vybrať. Určite odporúčame si najskôr pozrieť hodnotenia ostatných ľudí, prípadne si nechať odporučiť a až potom sa pozerať na cenu výsledného produktu.

Ak chcete mať kvalitnú webovú stránku, vyberte si nás. SRNADESIGN – Tvorba web stránok.

SEOWorld

Author SEOWorld

More posts by SEOWorld

Join the discussion One Comment

Leave a Reply